ÚDRŽBA A OPRAVY

Aby váš vůz ŠKODA dlouho vydržel, spoléháme se výhradně na ŠKODA Originální díly a nejmodernější diagnostické a technické vybavení servisu. Vybavení je pravidelně doplňováno o technická zařízení pro nejnovější modely. Jedná se například o diagnostickou tabuli pro seřízení radaru adaptivního tempomatu. Navíc abychom váš vůz znali opravdu do posledního šroubku, musí všichni servisní technici značky ŠKODA pravidelně absolvovat technická školení.

V autorizovaných servisech značky ŠKODA máte také jistotu fixní ceny daného úkonu. Pro každý servisní zásah je totiž stanovený normovaný čas. Pokud se tedy oprava z jakéhokoliv důvodu protáhne, nezatíží tyto vícenáklady vaši peněženku.

Nabídka servisů ŠKODA zahrnuje komplexní služby, které váš vůz v průběhu let potřebuje.

OCTAVIA 500

Půl milionu kilometrů a stále jako nová. V listopadu 2014 podrobila redakce časopisu Svět motorů důkladné analýze vůz ŠKODA OCTAVIA Elegance 2.0 TDI/103 kW, rok výroby 2004 (OCTAVIA II. generace), se kterým jeho majitel za 10 let najezdil v Česku i v zahraničí více než 500 000 kilometrů, aby zjistila, jak se na kondici automobilu taková extrémní zátěž projevila.

Detailně byl prozkoumán nejen celkový technický stav, ale zejména všechny klíčové komponenty vozu. A co při tom odborníci a novináři zjistili? Tady je několik zjištěných faktů.

FABIA 1250

Jeden a čtvrt milionu kilometrů a stále jezdí! Na konci roku 2016 jsme objevili vůz FABIA 1. generace, který najel za celý svůj život 1 250 000 kilometrů. To je zhruba 9 500 kilometrů za měsíc, což znamená okolo 320 kilometrů každý den! Odkoupili jsme jej od jedné spediční společnosti a vy tak máte možnost podívat se v jakém je stavu.

Navíc takhle modrá FABIA dál brázdí naše silnice v perfektní kondici, právě díky profesionální péči autorizovaného servisu ŠKODA a ŠKODA Originálním dílům. Podívejte se, co všechno prožila a jak ji hodnotili novináři z různých koutů Evropy.