Kariéra

Nabídka zaměstnání

Hledáte monotónní a nezajímavou práci, do které budete muset dojíždět, ale která vás samotná nikam neposune? Přesně takovou u nás nenajdete! Klademe důraz na osobní rozvoj každého zaměstnance, skvělý tým a práci v moderním prostředí s nejnovějšími modely ŠKODA AUTO – a čeká vás toho u nás mnohem víc.

Pokud hledáte práci, která má budoucnost a posune vás vpřed, neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes.

Prodejce nových vozů

Vaší hlavní pracovní náplní bude aktivní starost o prodej atraktivní palety nových vozů, služeb a příslušenství ŠKODA AUTO a plnění lokálních reklamních a prodejních kampaní. Budeme na vás spoléhat při perfektní reprezentaci značky i zajišťování spokojenosti našich zákazníků.

Co od vás očekáváme:

  • středoškolské vzdělání
  • plný úvazek
  • praxi 1 rok
  • znalost NJ
  • znalost práce na PC
  • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • odolnost vůči stresu
  • trestní bezúhonnost
  • zákaznický a profesionální přístup spolehlivost a loajalitu

Co vás čeká u nás:

  1. práce v příjemném a dynamickém kolektivu
  2. zázemí moderní, prosperující společnosti
  3. osobní rozvoj a další vzdělávání odpovídající
  4. platové ohodnocení a benefity

Strukturovaný životopis, prosíme, zašlete na e-mail: jiri.zloty@autocentrala.cz.

Místo výkonu práce:

  • Autosalon a autoservis Hlučín